Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

ITCOMP - internet, telewizja, telefon
Ankieta

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
Ciekawostki
  • W 1669 r. Kromołów - najstarszą dzielnicę Zawiercia w drodze na swoją koronację odwiedził król Polski Michał Korybut Wiśniowieckiwięcej
  • Pierwsza wzmianka o jednej z obecnych dzielnic Zawiercia pochodzi z 1220, z dokumentu biskupa krakowskiego Iwo Odrowąża w którym jako osobna wieś wymieniona jest w staropolskiej formie Zirkowycze obecna dzielnica Żerkowicewięcej
  • Klub Sportowy Warta Zawiercie powstał w 1921 roku. W latach 1930 oraz 1932 Warta uczestniczyła w barażach o I ligę. Obydwa mecze zakończyły się jednak porażką.więcej

Młoda i zdolna artystka z Zawiercia

Strona główna » Aktualności » Młoda i zdolna artystka z Zawiercia

Ma tylko 21 lat, ale talentu, pasji, techniki  i zaangażowania mógłby jej pozazdrościć niejeden absolwent Akademii Sztuk Pięknych.

Wszystko, co tworzy Kasia Darska, „ma duszę” i jest robione „z serca”. Ma wiele pomysłów i stara się to odzwierciedlać w swoich obrazach albo w formie rzeźb, które tak samo wychodzą jej doskonale. Poświęca na to naprawdę dużo czasu, ale patrząc na te „małe arcydzieła” można dojść do wniosku, że ten wysiłek i trud nie idą na marne.

Potrafi pięknie i precyzyjnie malować bombki i jajka wielkanocne. Nawet udekorowanie roweru czy paznokci nie jest dla niej wyzwaniem.

Kasia jest skromną i miłą dziewczyną z Zawiercie. Tworzy w zaciszu domowym i później dodaje zdjęcia swoich dzieł na facebooka lub na swojego bloga.

Ma jeszcze jedną pasję – jazdę rowerem. Niewiele osób wie, że zajęła 1 miejsce w Pucharze Beskidów, Freestylu EE Downhill, Harendzie Grand Prix 2009 i 2010,Pucharze Warmii i Mazur, Lubelszczyzny, DownstairsSnickers, DH Przemyśl 2010 oraz w klasyfikacji głównej 2012.

Moim zdaniem takie osoby jak Kasia, z małych miejscowości jaką jest Zawiercie, powinny być promowane, ponieważ są chlubą miasta. Szkoda by było, gdyby taki talent się zmarnował.

Zdjęcia prac Kasi można oglądać na stronie www.pinkbike.com/u/kasia66/album/Artworks

czytano: 2578 razy

autor: zawiercie24.info

data dodania: 2013-12-20 12:39:39

Wasze komentarze

dodaj komentarz
wszystkich komentarzy: 0

Linki

Jurajski Portal Informacyjny
ul. Szymanskiego 20/21, 42 - 400 Zawiercie

tel.: 797 451 414
e-mail: kontakt@zawiercie24.info

Zawiercie Jurajski Portal Informacyjny. informacje, aktualnościi, sport, turystyka, kultura, gospodarka. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Ciekawe zdjęcia i filmy.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna