Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

ITCOMP - internet, telewizja, telefon
Ankieta

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
Ciekawostki
  • W 1669 r. Kromołów - najstarszą dzielnicę Zawiercia w drodze na swoją koronację odwiedził król Polski Michał Korybut Wiśniowieckiwięcej
  • Pierwsza wzmianka o jednej z obecnych dzielnic Zawiercia pochodzi z 1220, z dokumentu biskupa krakowskiego Iwo Odrowąża w którym jako osobna wieś wymieniona jest w staropolskiej formie Zirkowycze obecna dzielnica Żerkowicewięcej
  • Klub Sportowy Warta Zawiercie powstał w 1921 roku. W latach 1930 oraz 1932 Warta uczestniczyła w barażach o I ligę. Obydwa mecze zakończyły się jednak porażką.więcej

Bajkowy Dzień Dziecka w Galerii Jurajskiej

Strona główna » Aktualności » Bajkowy Dzień Dziecka w Galerii Jurajskiej

W niedzielę z okazji Dnia Dziecka Galeria Jurajska zamieniła się… w liceum rodem z popularnej kreskówki. W centrum odbyła się pierwsza w Polsce impreza inspirowana bajką Ever After High i jej postaciami - nastoletnimi dziećmi m.in. Pinokia i Czerwonego Kapturka, czyli Rebelsami i Royalsami.

Przez cały dzień na specjalnie przygotowanej scenie trwały tam taneczne castingi, podczas których wybrano Króla i Królową Baśni. Najlepsi tancerze, którzy zaprezentowali swój talent przed jury wygrali natomiast profesjonalną sesję zdjęciową w magazynie BRAVO.

Ale atrakcji były znacznie więcej! W zagłębieniu się w klimat kreskówki pomogły dzieciom specjalne stanowiska bajkowych postaci.  Można było m.in. zrobić sobie zdjęcie w baśniowym atelier, zaprojektować własną koronę, wykonać filmową charakteryzację  wzorowaną na ulubionej postaci z Ever After High, a także zagrać w gry planszowe i zgarnąć dla siebie nagrody - lalki Ever After High.  

Ever After Hight to dziś jedna z najpopularniejszych kreskówek stacji dla dzieci Nickelodeon, w której bohaterami i bohaterkami są nastoletnie dzieci baśniowych postaci m.in. Pinokia, Księcia z bajki, Wiedźmy z piernikowej chatki oraz Szalonego Kapelusznika.  Wszystkie postacie chodzą do jednej szkoły on nazwie Ever After High.

czytano: 904 razy

autor: zawiercie24.info

data dodania: 2015-06-05 11:46:50

Wasze komentarze

dodaj komentarz
wszystkich komentarzy: 0

Ogłoszenia
  • Kupię ...

    Lis 18, 2015

    Kupię Mercedesa 124 W124 w124 190 W201 Skup ...

zobacz wszystkie dodaj nowe
Linki

Jurajski Portal Informacyjny
ul. Szymanskiego 20/21, 42 - 400 Zawiercie

tel.: 797 451 414
e-mail: kontakt@zawiercie24.info

Zawiercie Jurajski Portal Informacyjny. informacje, aktualnościi, sport, turystyka, kultura, gospodarka. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Ciekawe zdjęcia i filmy.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna