Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

ITCOMP - internet, telewizja, telefon
Ankieta

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
Ciekawostki
  • W 1669 r. Kromołów - najstarszą dzielnicę Zawiercia w drodze na swoją koronację odwiedził król Polski Michał Korybut Wiśniowieckiwięcej
  • Pierwsza wzmianka o jednej z obecnych dzielnic Zawiercia pochodzi z 1220, z dokumentu biskupa krakowskiego Iwo Odrowąża w którym jako osobna wieś wymieniona jest w staropolskiej formie Zirkowycze obecna dzielnica Żerkowicewięcej
  • Klub Sportowy Warta Zawiercie powstał w 1921 roku. W latach 1930 oraz 1932 Warta uczestniczyła w barażach o I ligę. Obydwa mecze zakończyły się jednak porażką.więcej

Dzień Dziecka w klubie „Popołudnie”

Strona główna » Aktualności » Dzień Dziecka w klubie „Popołudnie”

Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Zawiercie nie zapomnieli o międzynarodowym święcie najmłodszych. Z tej okazji 2 czerwca w klubie „Popołudnie” odbyło się spotkanie dla dzieci uczęszczających do tej popularnej placówki.

Spotkanie rozpoczął występ artystyczny pt „Mali Giganci” podczas, którego dzieci mogły zaprezentować cały wachlarz swoich zdolności i talentów. Dodatkową atrakcją imprezy była specjalnie przygotowana dekoracja klubu, która uświetniła całość.

Jury [ Zarząd spółdzielni mogło czynnie uczestniczyć w show przyznając uczestnikom określoną liczbę punktów. Jednak wysoki i wyrównany poziom prezentowany przez wszystkich uczestników sprawił, że nie wyłoniono jednego zwycięzcy. Jury, postanowiło więc przyznać wszystkim najwyższe noty i sowici nagrodzić.

Tradycyjnie nie obyło się od turnieju w „piłkarzyki” oraz zabawa taneczna przy dźwiękach muzyki disco polo. Dla uczestników przygotowano też prażonki, a ukoronowanie upalnego dnia były pyszne lody, słodkie upominki i nagrody rzeczowe.

Ta niezwykle udana impreza całkowicie sfinansowana została przez Zarząd Spółdzielni.

czytano: 1026 razy

autor: zawiercie24.info

data dodania: 2015-06-15 10:09:21

Wasze komentarze

dodaj komentarz
wszystkich komentarzy: 0

Ogłoszenia
  • Kupię ...

    Lis 18, 2015

    Kupię Mercedesa 124 W124 w124 190 W201 Skup ...

zobacz wszystkie dodaj nowe
Linki

Jurajski Portal Informacyjny
ul. Szymanskiego 20/21, 42 - 400 Zawiercie

tel.: 797 451 414
e-mail: kontakt@zawiercie24.info

Zawiercie Jurajski Portal Informacyjny. informacje, aktualnościi, sport, turystyka, kultura, gospodarka. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Ciekawe zdjęcia i filmy.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna