Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

ITCOMP - internet, telewizja, telefon
Ankieta

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
Ciekawostki
  • W 1669 r. Kromołów - najstarszą dzielnicę Zawiercia w drodze na swoją koronację odwiedził król Polski Michał Korybut Wiśniowieckiwięcej
  • Pierwsza wzmianka o jednej z obecnych dzielnic Zawiercia pochodzi z 1220, z dokumentu biskupa krakowskiego Iwo Odrowąża w którym jako osobna wieś wymieniona jest w staropolskiej formie Zirkowycze obecna dzielnica Żerkowicewięcej
  • Klub Sportowy Warta Zawiercie powstał w 1921 roku. W latach 1930 oraz 1932 Warta uczestniczyła w barażach o I ligę. Obydwa mecze zakończyły się jednak porażką.więcej

MOK ŁAZY Z PROFESJONALNYM WYPOSAŻENIEM

Strona główna » Aktualności » MOK ŁAZY Z PROFESJONALNYM WYPOSAŻENIEM

Miejski Ośrodek Kultury w Łazach kończy realizację zadania „Zakup wyposażenia do sali widowiskowej gwarancją rozwoju i efektywnej działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach”. Na zadanie łazowska instytucja kultury pozyskała 80.000 zł ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„To drugi projekt realizowany ze środków ministerialnych. Dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wsparciu Gminy Łazy udało się przeprowadzić szere...g prac mających na celu podniesienie jakości i standardu, zmniejszenie kosztów użytkowania i stworzenie godnych warunków do rozwijania działalności kulturalnej” – informuje Grzegorz Piłka, dyrektor MOK w Łazach.

„W ubiegłym roku dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wyremontowano salę widowiskową wraz ze sceną, balkonem oraz całym zapleczem. W tym roku doposażono scenę w kurtyny, kulisy, kotary, paludamenty i podesty, zakupiono profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, urządzenia służące do wizualizacji scenicznych, sprzęt studyjny oraz zamontowano fotele kinowe na balkonie oraz zakupiono dodatkowe krzesła” – dodaje Karol Hadrych, koordynator projektu.

Koszt całej inwestycji wynosi 180 000 zł Gmina Łazy przekazała środki finansowe w wysokości 100 000 zł, 80 000 zł to środki pozyskane z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zadanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

czytano: 900 razy

autor: zawiercie24.info

data dodania: 2016-01-27 11:58:11

Wasze komentarze

dodaj komentarz
wszystkich komentarzy: 0

Ogłoszenia
  • Kupię ...

    Lis 18, 2015

    Kupię Mercedesa 124 W124 w124 190 W201 Skup ...

zobacz wszystkie dodaj nowe
Linki

Jurajski Portal Informacyjny
ul. Szymanskiego 20/21, 42 - 400 Zawiercie

tel.: 797 451 414
e-mail: kontakt@zawiercie24.info

Zawiercie Jurajski Portal Informacyjny. informacje, aktualnościi, sport, turystyka, kultura, gospodarka. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Ciekawe zdjęcia i filmy.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna