Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

ITCOMP - internet, telewizja, telefon
Ankieta

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
Ciekawostki
  • W 1669 r. Kromołów - najstarszą dzielnicę Zawiercia w drodze na swoją koronację odwiedził król Polski Michał Korybut Wiśniowieckiwięcej
  • Pierwsza wzmianka o jednej z obecnych dzielnic Zawiercia pochodzi z 1220, z dokumentu biskupa krakowskiego Iwo Odrowąża w którym jako osobna wieś wymieniona jest w staropolskiej formie Zirkowycze obecna dzielnica Żerkowicewięcej
  • Klub Sportowy Warta Zawiercie powstał w 1921 roku. W latach 1930 oraz 1932 Warta uczestniczyła w barażach o I ligę. Obydwa mecze zakończyły się jednak porażką.więcej

Warta zacznie 13/14 sierpnia

Strona główna » Aktualności » Warta zacznie 13/14 sierpnia

Znany jest już terminarz VI ligi. KP Warta Zawiercie rozpocznie rozgrywki 13?14 sierpnia spotkaniem na własnym boisku z rezerwami Ruchu Chorzów.  Poniżej publikujemy pełny terminarz.

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
 

Warta Zawiercie - Ruch II Chorzów
KS Panki - Górnik Piaski (Czeladź)
Slavia Ruda Śląska - Przemsza Siewierz
Polonia Poraj - GKS II Katowice
RKS Grodziec (Będzin) - Sarmacja Będzin
Concordia Knurów - Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Myszków - Ruch Radzionków
Piast II Gliwice - Raków II Częstochowa
Górnik Wesoła (?) - Szombierki Bytom
 

Kolejka 2 - 17 sierpnia
Ruch II Chorzów - Szombierki Bytom
Raków II Częstochowa - Górnik Wesoła (?) 
Ruch Radzionków - Piast II Gliwice
Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Myszków
Sarmacja Będzin - Concordia Knurów
GKS II Katowice - RKS Grodziec (Będzin)
Przemsza Siewierz - Polonia Poraj
Górnik Piaski (Czeladź) - Slavia Ruda Śląska
Warta Zawiercie - KS Panki
 

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia
KS Panki - Ruch II Chorzów
Slavia Ruda Śląska - Warta Zawiercie
Polonia Poraj - Górnik Piaski (Czeladź)
RKS Grodziec (Będzin) - Przemsza Siewierz
Concordia Knurów - GKS II Katowice
MKS Myszków - Sarmacja Będzin
Piast II Gliwice - Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Wesoła (?) - Ruch Radzionków
Szombierki Bytom - Raków II Częstochowa
 

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia
Ruch II Chorzów - Raków II Częstochowa
Ruch Radzionków - Szombierki Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik Wesoła (?) 
Sarmacja Będzin - Piast II Gliwice
GKS II Katowice - MKS Myszków
Przemsza Siewierz - Concordia Knurów
Górnik Piaski (Czeladź) - RKS Grodziec (Będzin)
Warta Zawiercie - Polonia Poraj
KS Panki - Slavia Ruda Śląska
 

Kolejka 5 - 31 sierpnia
Slavia Ruda Śląska - Ruch II Chorzów
Polonia Poraj - KS Panki
RKS Grodziec (Będzin) - Warta Zawiercie
Concordia Knurów - Górnik Piaski (Czeladź)
MKS Myszków - Przemsza Siewierz
Piast II Gliwice - GKS II Katowice
Górnik Wesoła (?)  - Sarmacja Będzin
Szombierki Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry
Raków II Częstochowa - Ruch Radzionków
 

Kolejka 6 - 3-4 września
Ruch II Chorzów - Ruch Radzionków
Gwarek Tarnowskie Góry - Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin - Szombierki Bytom
GKS II Katowice - Górnik Wesoła (?) 
Przemsza Siewierz - Piast II Gliwice
Górnik Piaski (Czeladź) - MKS Myszków
Warta Zawiercie - Concordia Knurów
KS Panki - RKS Grodziec (Będzin)
Slavia Ruda Śląska - Polonia Poraj
 

Kolejka 7 - 10-11 września
Polonia Poraj - Ruch II Chorzów
RKS Grodziec (Będzin) - Slavia Ruda Śląska
Concordia Knurów - KS Panki
MKS Myszków - Warta Zawiercie
Piast II Gliwice - Górnik Piaski (Czeladź)
Górnik Wesoła (?)  - Przemsza Siewierz
Szombierki Bytom - GKS II Katowice
Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin
Ruch Radzionków - Gwarek Tarnowskie Góry
 

Kolejka 8 - 17-18 września
Ruch II Chorzów - Gwarek Tarnowskie Góry
Sarmacja Będzin - Ruch Radzionków
GKS II Katowice - Raków II Częstochowa
Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom
Górnik Piaski (Czeladź) - Górnik Wesoła (?) 
Warta Zawiercie - Piast II Gliwice
KS Panki - MKS Myszków
Slavia Ruda Śląska - Concordia Knurów
Polonia Poraj - RKS Grodziec (Będzin)
 

Kolejka 9 - 24-25 września
RKS Grodziec (Będzin) - Ruch II Chorzów
Concordia Knurów - Polonia Poraj
MKS Myszków - Slavia Ruda Śląska
Piast II Gliwice - KS Panki
Górnik Wesoła (?)  - Warta Zawiercie
Szombierki Bytom - Górnik Piaski (Czeladź)
Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków - GKS II Katowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Sarmacja Będzin
 

Kolejka 10 - 1-2 października
Ruch II Chorzów - Sarmacja Będzin
GKS II Katowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków
Górnik Piaski (Czeladź) - Raków II Częstochowa
Warta Zawiercie - Szombierki Bytom
KS Panki - Górnik Wesoła (?) 
Slavia Ruda Śląska - Piast II Gliwice
Polonia Poraj - MKS Myszków
RKS Grodziec (Będzin) - Concordia Knurów
 

Kolejka 11 - 8-9 października
Concordia Knurów - Ruch II Chorzów
MKS Myszków - RKS Grodziec (Będzin)
Piast II Gliwice - Polonia Poraj
Górnik Wesoła (?)  - Slavia Ruda Śląska
Szombierki Bytom - KS Panki
Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie
Ruch Radzionków - Górnik Piaski (Czeladź)
Gwarek Tarnowskie Góry - Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin - GKS II Katowice
 

Kolejka 12 - 15-16 października
Ruch II Chorzów - GKS II Katowice
Przemsza Siewierz - Sarmacja Będzin
Górnik Piaski (Czeladź) - Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Zawiercie - Ruch Radzionków
KS Panki - Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska - Szombierki Bytom
Polonia Poraj - Górnik Wesoła (?) 
RKS Grodziec (Będzin) - Piast II Gliwice
Concordia Knurów - MKS Myszków
 

Kolejka 13 - 22-23 października
MKS Myszków - Ruch II Chorzów
Piast II Gliwice - Concordia Knurów
Górnik Wesoła (?)  - RKS Grodziec (Będzin)
Szombierki Bytom - Polonia Poraj
Raków II Częstochowa - Slavia Ruda Śląska
Ruch Radzionków - KS Panki
Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Zawiercie
Sarmacja Będzin - Górnik Piaski (Czeladź)
GKS II Katowice - Przemsza Siewierz
 

Kolejka 14 - 29-30 października
Ruch II Chorzów - Przemsza Siewierz
Górnik Piaski (Czeladź) - GKS II Katowice
Warta Zawiercie - Sarmacja Będzin
KS Panki - Gwarek Tarnowskie Góry
Slavia Ruda Śląska - Ruch Radzionków
Polonia Poraj - Raków II Częstochowa
RKS Grodziec (Będzin) - Szombierki Bytom
Concordia Knurów - Górnik Wesoła (?) 
MKS Myszków - Piast II Gliwice
 

Kolejka 15 - 5-6 listopada
Piast II Gliwice - Ruch II Chorzów
Górnik Wesoła (?)  - MKS Myszków
Szombierki Bytom - Concordia Knurów
Raków II Częstochowa - RKS Grodziec (Będzin)
Ruch Radzionków - Polonia Poraj
Gwarek Tarnowskie Góry - Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin - KS Panki
GKS II Katowice - Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz - Górnik Piaski (Czeladź)
 

Kolejka 16 - 12-13 listopada
Ruch II Chorzów - Górnik Piaski (Czeladź)
Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz
KS Panki - GKS II Katowice
Slavia Ruda Śląska - Sarmacja Będzin
Polonia Poraj - Gwarek Tarnowskie Góry
RKS Grodziec (Będzin) - Ruch Radzionków
Concordia Knurów - Raków II Częstochowa
MKS Myszków - Szombierki Bytom
Piast II Gliwice - Górnik Wesoła (?) 
 

Kolejka 17 - 19-20 listopada
Górnik Wesoła (?)  - Ruch II Chorzów
Szombierki Bytom - Piast II Gliwice
Raków II Częstochowa - MKS Myszków
Ruch Radzionków - Concordia Knurów
Gwarek Tarnowskie Góry - RKS Grodziec (Będzin)
Sarmacja Będzin - Polonia Poraj
GKS II Katowice - Slavia Ruda Śląska
Przemsza Siewierz - KS Panki
Górnik Piaski (Czeladź) - Warta Zawiercie

czytano: 670 razy

autor: zawiercie24.info

data dodania: 2016-07-13 10:23:19

Wasze komentarze

dodaj komentarz
wszystkich komentarzy: 0

Ogłoszenia
  • Samochody do ...

    Gru 1, 2018

    Wynajem samochodów do ślubu z kierowcą, ...

  • Technik ...

    Mar 9, 2018

    Emtor Spółka z o.o. wyłączny ...

  • KUPIE LAWETE

    Mar 2, 2018

    Kupie lawete do worzenia samochodów lawete ...

  • Kupię ...

    Lis 18, 2015

    Kupię Mercedesa 124 W124 w124 190 W201 Skup ...

zobacz wszystkie dodaj nowe
Linki

Jurajski Portal Informacyjny
ul. Szymanskiego 20/21, 42 - 400 Zawiercie

tel.: 797 451 414
e-mail: kontakt@zawiercie24.info

Zawiercie Jurajski Portal Informacyjny. informacje, aktualnościi, sport, turystyka, kultura, gospodarka. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Ciekawe zdjęcia i filmy.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna