Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

ITCOMP - internet, telewizja, telefon
Ankieta

Czy uważasz, że wydawanie setek tysięcy złotych z kasy miasta na Tour Pologne jest zasadne?

archiwum ankiet
Ciekawostki
 • W 1669 r. Kromołów - najstarszą dzielnicę Zawiercia w drodze na swoją koronację odwiedził król Polski Michał Korybut Wiśniowieckiwięcej
 • Pierwsza wzmianka o jednej z obecnych dzielnic Zawiercia pochodzi z 1220, z dokumentu biskupa krakowskiego Iwo Odrowąża w którym jako osobna wieś wymieniona jest w staropolskiej formie Zirkowycze obecna dzielnica Żerkowicewięcej
 • Klub Sportowy Warta Zawiercie powstał w 1921 roku. W latach 1930 oraz 1932 Warta uczestniczyła w barażach o I ligę. Obydwa mecze zakończyły się jednak porażką.więcej

Prezydent podziękował za działalność

Strona główna » Aktualności » Prezydent podziękował za działalność

Ponad 30 różnego rodzaju stowarzyszeń, fundacji oraz klubów sportowych zaprezentowało swoją działalność podczas IV Pikniku Organizacji Pozarządowych, jaki odbył się w sobotę, 16 września przy muszli koncertowej.

Na przygotowanych przez organizacje stoiskach można było zapoznać się z działalnością poszczególnych stowarzyszeń, obejrzeć broń, dowiedzieć się jak prowadzić zdrowy tryb życia, czy adoptować kota, itp.
Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych mieszkańców – były dmuchane zamki, zabawy z Uczniowskim Klubem Sportowym Jura Tenis, Centrum Inicjatyw Lokalnych i z Maskotką Marketu Budowlanego Format.
Przedstawiciele organizacji, których Gmina wsparła realizowane w tym roku projekty, odebrali pamiątkowe statuetki z rąk prezydenta miasta Witolda Grima oraz radnych Rady Miejskiej: Ewy Mićki, Michała Myszkowskiego, Jerzego Radosza.
Chciałbym podziękować wszystkim organizacjom za prowadzoną działalność na rzecz mieszkańców miasta i za wspólne projekty realizowane z Gminą. Cieszę się, że działacie państwo tak aktywnie i macie wiele ciekawych pomysłów – mówił prezydent W. Grim.
W br. z budżetu Gminy Zawiercie przeznaczono ok. 1 miliona złotych na wsparcie działań organizacji pozarządowych. Wsparto 50 zadań publicznych z zakresu: kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, wspierania seniorów i osób niepełnosprawnych, turystyki, ekologii, sportu oraz przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii.
Organizatorem Pikniku był Wydział Promocji, Kultury i Sportu UM wraz ze Stowarzyszeniem Pro Musica, przy współudziale: Kawiarni Pukawka, OSP Marciszów, BOŚ oddział Zawiercie, Marketu Budowlanego Format, Firmy Kubaniki – Krainy zabaw dla dzieci, Apteki Zdrowit.
Organizatorzy dziękuję organizacjom za udział w Pikniku, a współorganizatorom - za wsparcie.

czytano: 343 razy

autor: zawiercie.eu

data dodania: 2017-09-18 10:36:28

Wasze komentarze

dodaj komentarz
wszystkich komentarzy: 0

Ogłoszenia
 • Pożyczki Pod ...

  Lis 2, 2018

  Posiadasz dom, mieszkanie, działkę, ...

 • Pisanie ...

  Paź 30, 2018

        Potrzebujesz ...

 • Skup Spółek

  Paź 29, 2018

  Zarządzasz firmą lub odpowiadasz za jej ...

 • Pomoc ...

  Paź 19, 2018

  Oferujemy pomoc Spółkom oraz ...

 • Kupię Toyotę ...

  Paź 18, 2018

  Kupię Toyotę Avensis I i II Kupie toyota ...

 • kupię ...

  Paź 18, 2018

  kupię mercedesa Sprintera 208 210 212 213 216 ...

 • Kupie stare ...

  Paź 17, 2018

  Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ...

 • Skup ...

  Paź 15, 2018

  Nasza działalność to:podjęcie czynności ...

 • KUPIĘ ...

  Paź 15, 2018

  Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, ...

 • POZYCZKI ...

  Paź 12, 2018

  Oferujemy pozabankowe finansowanie dla kazdej ...

zobacz wszystkie dodaj nowe
Linki

Jurajski Portal Informacyjny
ul. Szymanskiego 20/21, 42 - 400 Zawiercie

tel.: 797 451 414
e-mail: kontakt@zawiercie24.info

Zawiercie Jurajski Portal Informacyjny. informacje, aktualnościi, sport, turystyka, kultura, gospodarka. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Ciekawe zdjęcia i filmy.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna