Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

ITCOMP - internet, telewizja, telefon
Ankieta

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
Ciekawostki
 • W 1669 r. Kromołów - najstarszą dzielnicę Zawiercia w drodze na swoją koronację odwiedził król Polski Michał Korybut Wiśniowieckiwięcej
 • Pierwsza wzmianka o jednej z obecnych dzielnic Zawiercia pochodzi z 1220, z dokumentu biskupa krakowskiego Iwo Odrowąża w którym jako osobna wieś wymieniona jest w staropolskiej formie Zirkowycze obecna dzielnica Żerkowicewięcej
 • Klub Sportowy Warta Zawiercie powstał w 1921 roku. W latach 1930 oraz 1932 Warta uczestniczyła w barażach o I ligę. Obydwa mecze zakończyły się jednak porażką.więcej

OŚWIADCZENIE RYSZARDA MACHA

Strona główna » Aktualności » OŚWIADCZENIE RYSZARDA MACHA

Szanowni Państwo,

Cztery lata temu zostałem oskarżony o czyny, których nie popełniłem. Sąd Rejonowy w Myszkowie uznał mnie za winnego popełnienia przestępstw korupcyjnych - dał wiarę dwóm mężczyznom z kryminalną przeszłością, w tym jednemu, który jest zamieszany w wyłudzenie podatku VAT na olbrzymią skalę, a nie osobom, które cieszą się nieposzlakowaną opinią i zaprzeczały faktom przedstawianym przez tych mężczyzn. Wyrok jest niesprawiedliwy oraz niesłuszny, dlatego wraz z moimi obrońcami złożyliśmy wnioski o sporządzenie pisemnego uzasadnienia wyroku.

Jestem niewinny i nadal będę walczył o swoje dobre imię oraz sprawiedliwość - o uniewinnienie.

Za wszystkie słowa wsparcia, płynące od mieszkańców Zawiercia i powiatu zawierciańskiego, a także z prawie każdej strony sceny politycznej serdecznie dziękuję, a moim konkurentom politycznym przypominam - wyrok nie jest prawomocny i zgodnie z literą prawa jestem osobą niewinną.

W wielu przypadkach sądy pierwszej instancji wydawały niesłuszne wyroki, a sądy odwoławcze bądź Sąd Najwyższy je zmieniały lub uchylały - tak było np. w przypadku byłego prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego. Nie poddaję się i będę walczył o sprawiedliwość, bo wiem, że jestem niewinny.

Proszę wszystkich, a przede wszystkim moich konkurentów politycznych oraz przedstawicieli niektórych lokalnych mediów, o uszanowanie prywatności mojej rodziny oraz zaprzestanie prowadzenia przeciwko niej obrzydliwej kampanii propagandowej.

Ryszard Mach

czytano: 469 razy

autor: zawiercie24.info

data dodania: 2018-06-07 13:58:27

Wasze komentarze

dodaj komentarz
wszystkich komentarzy: 0

Ogłoszenia
 • Samochody do ...

  Gru 1, 2018

  Wynajem samochodów do ślubu z kierowcą, ...

 • Technik ...

  Mar 9, 2018

  Emtor Spółka z o.o. wyłączny ...

 • KUPIE LAWETE

  Mar 2, 2018

  Kupie lawete do worzenia samochodów lawete ...

 • Kupię ...

  Lis 18, 2015

  Kupię Mercedesa 124 W124 w124 190 W201 Skup ...

zobacz wszystkie dodaj nowe
Linki

Jurajski Portal Informacyjny
ul. Szymanskiego 20/21, 42 - 400 Zawiercie

tel.: 797 451 414
e-mail: kontakt@zawiercie24.info

Zawiercie Jurajski Portal Informacyjny. informacje, aktualnościi, sport, turystyka, kultura, gospodarka. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Ciekawe zdjęcia i filmy.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna