Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

ITCOMP - internet, telewizja, telefon
Ankieta

Czy uważasz, że wydawanie setek tysięcy złotych z kasy miasta na Tour Pologne jest zasadne?

archiwum ankiet
Ciekawostki
 • W 1669 r. Kromołów - najstarszą dzielnicę Zawiercia w drodze na swoją koronację odwiedził król Polski Michał Korybut Wiśniowieckiwięcej
 • Pierwsza wzmianka o jednej z obecnych dzielnic Zawiercia pochodzi z 1220, z dokumentu biskupa krakowskiego Iwo Odrowąża w którym jako osobna wieś wymieniona jest w staropolskiej formie Zirkowycze obecna dzielnica Żerkowicewięcej
 • Klub Sportowy Warta Zawiercie powstał w 1921 roku. W latach 1930 oraz 1932 Warta uczestniczyła w barażach o I ligę. Obydwa mecze zakończyły się jednak porażką.więcej

Ewa Farna zdominowała Dni Zawiercia

Strona główna » Aktualności » Ewa Farna zdominowała Dni Zawiercia

Tegoroczne święto miasta za nami. Opinie mieszkańców są różne. Najbardziej zawiercianom przypadła do gustu Ewa Farna. To na jej występ przybyło najwięcej fanów.

Pierwszego dnia w piątek na scenie wystąpił  Tomasz Organek z zespołem poprzedzony przez zespół Hutnik Band oraz Full Light. Występy tych ostatnich nie spotkały się z większym zainteresowaniem.. Organek zaprezentował się z dobrej strony, ale i tak frekwencja nie była zabójcza.

Drugi dzień Dni Zawiercia to przede wszystkim Koncert Rockowo-Symfoniczny z udziałem Marka Piekarczyka oraz zespołów: Zawierciańskiej Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej i Jurajskiej Orkiestry Kameralnej. wspierani przez muzyków z zaprzyjaźnionego, niemieckiego Bornheim. Łącznie na scenie, nie tak licznej jak można było się spodziewać publiczności, zaprezentowało się ok. 120 artystów.

Trzeciego dnia oczywiście wszyscy czekali oczywiście na gwiazdę wieczoru i całych Dni Zawiercia- - Ewę Farnę. Poprzedzające jej koncert występy były tylko preludium i tłem dla prawdziwego estradowego popisu. Tłumy Zawiercian i nie tylko, nie zawiodło się. Niezwykle dynamiczny koncert, kunszt wokalny gwiazdy spotkały się z wielkim aplauzem publiczności.

Generalnie tegoroczne Dni Zawiercia można uznać za udane, ale…

No właśnie, czy za prawie 400 tysięcy złotych nie można było się bardziej postarać? Popatrzmy na sąsiadów. W małym Wolbromiu w ciągu trzech dni mieszkańcy tej mniejszej od Zawiercia gminy będą mogli oglądać dużo więcej gwiazd: Ewa Farna, Sikorowscy, Czadoman, Sławomir czy Formacja Nieżywych Schabuff. Oceńcie sami Drodzy Czytelnicy! 

 

czytano: 245 razy

autor: zawiercie24.info

data dodania: 2018-06-13 08:09:57

Wasze komentarze

dodaj komentarz
wszystkich komentarzy: 0

Ogłoszenia
 • Kupie wojskowe ...

  Gru 3, 2018

  Polskie i Zagraniczne przedwojenne z ...

 • Samochody do ...

  Gru 1, 2018

  Wynajem samochodów do ślubu z kierowcą, ...

 • Zlecę remont ...

  Lis 30, 2018

  Zlece remont domu (od zaraz) w Zawierciu. 

 • Kupię Toyotę ...

  Paź 18, 2018

  Kupię Toyotę Avensis I i II Kupie toyota ...

 • Przewóz ...

  Lip 3, 2018

  Organizowanie transportu Aut/Maszyn ...

 • Technik ...

  Mar 9, 2018

  Emtor Spółka z o.o. wyłączny ...

 • KUPIE LAWETE

  Mar 2, 2018

  Kupie lawete do worzenia samochodów lawete ...

 • Kupię ...

  Lis 18, 2015

  Kupię Mercedesa 124 W124 w124 190 W201 Skup ...

zobacz wszystkie dodaj nowe
Linki

Jurajski Portal Informacyjny
ul. Szymanskiego 20/21, 42 - 400 Zawiercie

tel.: 797 451 414
e-mail: kontakt@zawiercie24.info

Zawiercie Jurajski Portal Informacyjny. informacje, aktualnościi, sport, turystyka, kultura, gospodarka. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Ciekawe zdjęcia i filmy.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna