Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

ITCOMP - internet, telewizja, telefon
Ankieta

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
Ciekawostki
  • W 1669 r. Kromołów - najstarszą dzielnicę Zawiercia w drodze na swoją koronację odwiedził król Polski Michał Korybut Wiśniowieckiwięcej
  • Pierwsza wzmianka o jednej z obecnych dzielnic Zawiercia pochodzi z 1220, z dokumentu biskupa krakowskiego Iwo Odrowąża w którym jako osobna wieś wymieniona jest w staropolskiej formie Zirkowycze obecna dzielnica Żerkowicewięcej
  • Klub Sportowy Warta Zawiercie powstał w 1921 roku. W latach 1930 oraz 1932 Warta uczestniczyła w barażach o I ligę. Obydwa mecze zakończyły się jednak porażką.więcej

Zapraszamy na VII Jurajskie Targi Weselne

Strona główna » Aktualności » Zapraszamy na VII Jurajskie Targi Weselne

W niedzielę, 11.11.2018 od godz. 10.00 do 17.00, w sali bankietowej „Rotunda" w Zawierciu odbędą się VII Jurajskie Targi Weselne.

  Atmosfera panująca podczas targów z pewnością wyróżnia je od tych halowych i przypomina prawdziwą imprezę weselną. O godz 13 odbędzie się pokaz mody ślubnej najnowszych kolekcji firmy Jola Moda. Od 11 o każdej pełnej godzinie będzie występował zespół TaktBand. Również co godzinę będzie losowanie nagród, rabatów kuponów kwotowych ufundowanych w LOTERII BILETOWEJ, w której znajdą się m.in.:

-tylko na targach do usługi dodajemy plener fotograficzny lub filmowy gratis a w przypadku zamówienia AllinOne plener łączony foto+film od firmy film-wesele.pl oraz 3 kupony po 500 zł na usługę AllinOne

-podwójne zaproszenia od Sali bankietowej Rotundy na Andrzejki i Sylwestra 2018

-firma Jola moda ufundowała w czasie trwania targów dla każdej Pani Młodej, która odwiedzi stoisko kupon rabatowy 10% oraz bon o wartości 250zł.

-bon o wartości 250 zł do wykorzystania na usługi od Fotobudki ZEBRY,

-rabat do zamówienia na targach 20%, po targach w pracowni 10% od firmy Magic Day

-Dwa BONY 20% NA PAKIET ŚLUBNY „ANALIZA KOLORYSTYCZNA plus MAKIJAŻ ŚLUBNY " od Magenta&Style i Przystanek Piękna .

-Dwa BONY 50 ZŁ NA ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ od Magenta&Style.

-10 % zniżki na samochód do ślubu Ssangyong XLV

Na targach będzie można sobie zrobić zdjęcia w Fotobudkach Zebra i Event Centre Shop .  Odwiedzający będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert targowych oraz zasięgnąć porad, korzystając z wielości zebranych w Rotundzie firm, rozsianych po całej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Śląsku, których przedstawicieli można poznać osobiście a usługi zobaczyć na żywo.
I wiele innych firm zajmujących się organizacją, zaproszeniami, fotografią, filmem i oprawą imprez jak również kosmetyką i wizarzem a nawet kolorystą czy piękną papeterią ślubną od Magic Day. Na scenie podczas targów zobaczymy występ zespołu Takt, który będzie się prezentował co godzinę przez 10 min. Słodkości z cukierni będzie można degustować również na stoisku Sali Weselnej Rotunda, które przygotowała specjalnie stół pary młodej i nie tylko.

Nie zabraknie też pięknych samochodów retro, nowoczesnych suwów i klasycznych limuzyn 
Jest to impreza regionalna, która służy również spotkaniom branżowym przedstawicieli firm- wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz nawiązanie współpracy. 
Event organizuje spółka Bimage Ltd , zajmująca się reklamą, filmem i fotografią jak również kampaniami medialnym w social mediach.
www.bimage.pl

czytano: 799 razy

autor: zawiercie24.info

data dodania: 2018-11-09 12:17:39

Wasze komentarze

dodaj komentarz
wszystkich komentarzy: 0

Linki

Jurajski Portal Informacyjny
ul. Szymanskiego 20/21, 42 - 400 Zawiercie

tel.: 797 451 414
e-mail: kontakt@zawiercie24.info

Zawiercie Jurajski Portal Informacyjny. informacje, aktualnościi, sport, turystyka, kultura, gospodarka. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Ciekawe zdjęcia i filmy.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna