Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

ITCOMP - internet, telewizja, telefon
Ankieta

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
Ciekawostki
  • W 1669 r. Kromołów - najstarszą dzielnicę Zawiercia w drodze na swoją koronację odwiedził król Polski Michał Korybut Wiśniowieckiwięcej
  • Pierwsza wzmianka o jednej z obecnych dzielnic Zawiercia pochodzi z 1220, z dokumentu biskupa krakowskiego Iwo Odrowąża w którym jako osobna wieś wymieniona jest w staropolskiej formie Zirkowycze obecna dzielnica Żerkowicewięcej
  • Klub Sportowy Warta Zawiercie powstał w 1921 roku. W latach 1930 oraz 1932 Warta uczestniczyła w barażach o I ligę. Obydwa mecze zakończyły się jednak porażką.więcej

Odeszła Anna Kołodziejczyk

Strona główna » Aktualności » Odeszła Anna Kołodziejczyk

Wczoraj dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Anny Kołodziejczyk- byłej dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawierciu w (latach 2016-2018).

Anna swoją pracę socjalną rozpoczęła jeszcze w latach 80 tych, pełniąc obowiązki kierownika Ośrodka Opiekuna Społecznego będącego jednostką Wydziału Służb Społecznych, /Zespołu Opieki Zdrowotnej w Zawierciu. To pod jej kierunkiem w 1982 roku, tuż po studiach stawiałem pierwsze kroki jako asystent socjalny. Była zwierzchnikiem bardzo wymagającym, ale sprawiedliwym. Wiele się od niej nauczyłem. Oddana pracy, wiecznie aktywna, tak naprawdę to ONA była współtwórcą zawierciańskiej pomocy społecznej. Przez lata doskonaliła swoje umiejętności i kończyła kolejne studia.

Pracownikiem MOPS w Zawierciu była od roku 1990, pełniąc obowiązki zastępcy dyrektora. W roku 2016 objęła jego kierownictwo.

Po przejściu na emeryturę ciągle aktywna, walcząca, tchnąca optymizmem i uśmiechem mimo ciężkiej choroby W jej życiu pomoc drugiemu człowiekowi  była zawsze priorytetem..

 Rodzinie i najbliższym składam w imieniu swoim i Redakcji najszczersze wyrazy współczucia. Anno na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

 

Benedykt Freihofer

 

czytano: 281 razy

autor: zawiercie24.info

data dodania: 2020-04-20 20:48:23

Wasze komentarze

dodaj komentarz
wszystkich komentarzy: 0

Linki

Jurajski Portal Informacyjny
ul. Szymanskiego 20/21, 42 - 400 Zawiercie

tel.: 797 451 414
e-mail: kontakt@zawiercie24.info

Zawiercie Jurajski Portal Informacyjny. informacje, aktualnościi, sport, turystyka, kultura, gospodarka. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Ciekawe zdjęcia i filmy.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna